نفرات برتر جشنواره تئاتر تک نفره دهگلان معرفی شدند
تاریخ انتشار: ۲۵ تیر ۱۴۰۲ | کد خبر: ۳۸۲۳۳۹۰۵
مراسم اختتامیه نخستین جشنواره استانی تئاتر تکنفره دهگلان شنبه شب با حضور مسئولان استانی و شهرستانی برگزار شد.
هیئت داوران در بخش طراحی بروشور، تندیس، دیپلم افتخار و جایزه نقدی را به صورت مشترک به «طه احمدی» و «مبین احمدی» برای نمایش ویدا از دهگلان و علی عینی برای نمایش «یاسای پهلکهسورهکان» از قروه اهدا کرد.
بیشتر بخوانید:
اخباری که در وبسایت منتشر نمیشوند!
در بخش موسیقی، تندیس، لوح تقدیر و جایزه نقدی به «مبین عطایی» برای نمایش «بیگناه» از سنندج رسید.
تندیس، دیپلم افتخار و جایزه نقدی بخش طراحی صحنه هم به «امیر شهبازیان» برای نمایش «جان سگ» از قروه اهدا شد.
در بخش طراحی لباس، ضمن تقدیر و قدردانی از طراحی لباس نمایش «یاسای پهلکهسورهکان»، فردین قادری برای نمایش «دانکن» از سنندج جایزه این بخش را دریافت کرد.
در بخش گریم هم تندیس، آرمان عزیزیان برای نمایش «پهشیو» از دهگلان جایزه این بخش را از آن خود کرد.
ضمن تقدیر از روژین فضلی برای نمایش بیگناه از سنندج، جایزه بازیگر برتر زن شامل تندیس، دیپلم افتخار و جایزه نقدی به «بیتا شهبازیان» برای نمایش «یاسای پهلکهسورهکان» از قروه اهدا شد.
در بخش بازیگری مرد نیز مشترکا و بدون اولویت تندیس، دیپلم افتخار و جایزه نقدی به «اقبال صادقی» برای نمایش «پهشیو» از دهگلان و «آرام بهمنی» برای نمایش حوالی ۹:۴۸ دقیقه شب از دیواندره اهدا شد.
در بخش نمایشنامه نویسی نیز ضمن تقدیر از سامان رستمی برای نمایش «پهشیو» از دهگلان، جایزه برتر به «امیر شهبازیان» و «مهدی رسولی» برای نمایش «یاسای پهلکهسورهکان» از قروه ر سید.
باشگاه خبرنگاران جوان کردستان سنندجمنبع: باشگاه خبرنگاران
کلیدواژه: تئاتر تک نفره شهرستان دهگلان استان کردستان
درخواست حذف خبر:
«خبربان» یک خبرخوان هوشمند و خودکار است و این خبر را بهطور اتوماتیک از وبسایت www.yjc.ir دریافت کردهاست، لذا منبع این خبر، وبسایت «باشگاه خبرنگاران» بوده و سایت «خبربان» مسئولیتی در قبال محتوای آن ندارد. چنانچه درخواست حذف این خبر را دارید، کد ۳۸۲۳۳۹۰۵ را به همراه موضوع به شماره ۱۰۰۰۱۵۷۰ پیامک فرمایید. لطفاً در صورتیکه در مورد این خبر، نظر یا سئوالی دارید، با منبع خبر (اینجا) ارتباط برقرار نمایید.
با استناد به ماده ۷۴ قانون تجارت الکترونیک مصوب ۱۳۸۲/۱۰/۱۷ مجلس شورای اسلامی و با عنایت به اینکه سایت «خبربان» مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع خبر و کاربران است.
خبر بعدی:
معرفی نفرات برتر کشتی شیرکوه
به گزارش خبرگزاری صداوسیما خراسان شمالی؛ مسابقات با حضور ۲۵۱ کشتیگیر از استانهای خراسان شمالی، رضوی، جنوبی و تهران برگزارشد.
وزن ۶۶کیلوگرم
حمید سلمانیان مقام اول
حمید چادرنشین مقام دوم
علی تقیزاده و ابوالفضل آشفته مشترکا مقام سوم
وزن ۷۴کیلوگرم
بهنام باغچقی مقام اول
حسن موسیزاده مقام دوم
محمدرضا پهلوان و مهدی عطایی مشترکا مقام سوم
وزن ۸۴کیلوگرم
مجید محمدآبادی مقام اول
سعید یاسایی مقام دوم
حامد قرائی و میلاد حسنی، مشترکا مقام سوم
وزن ۹۶کیلوگرم
حسن امامیان مقام اول
مجتبی صبوری مقام دوم
مصطفی اسکندری مقام سوم
وزن مثبت ۹۶کیلوگرم
بهزاد اعتمادی مقام اول
فرزین شاهباز مقام دوم
رضا حسن زاده مقام سوم